Współpraca


Proponujemy Państwu podpisanie z nami stałej umowy o współpracy. 

Jej zawarcie gwarantuje Państwu stały kontakt z nami w formie telefonicznej, mailowej lub osobisty na umówionych spotkaniach oraz możliwość korzystania z naszej wiedzy i pomocy w najbardziej dogodnej dla Państwa formie. Dzięki temu zyskujecie Państwo pewność, że będziecie dla nas Klientami VIP, których obsługa będzie dla nas priorytetem. W takich przypadkach każdorazowo negocjujemy konkretne warunki umowy o współpracy, za które otrzymujemy wynagrodzenie ryczałtowe w z góry określonej wysokości. 


Taka forma współpracy gwarantuje Państwu bezpieczeństwo w podejmowanych decyzjach kadrowych, gdyż przed podjęciem konkretnych działań będą się Państwo mogli upewnić, że są one prawidłowe pod względem prawnym i nie wiążą się z dodatkowymi kosztami dla firmy lub jakimkolwiek ryzykiem. Stała współpraca pozwoli Państwu jednocześnie na zmniejszenie realnych kosztów korzystania z pomocy prawnej.
Pogotowie Kadrowe Lankamer–Prasołek Sp. J.   ul. Diamentowa 12  81-198 Pierwoszyno  NIP 1182022739  KRS 0000349870  REGON 142284415